دکتر-میثم-مداح

ایده های نو و خلاق را با هلدینگ اسپرلوس تجربه نمایید

ما  با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن با کادر متخصص و مجرب خود بهترین ها را برایتان رقم می زنیم. تجربه ساخت ساختمان را با مهندسان ما ، تجربه سرمایه گذاری در مسکن را با تعاونی ما ، تجربه خرید ، فروش ، رهن و اجاره را با دپارتمان املاک و تجربه طعم شیرین عدالت را با دپارتمان حقوقی اسپرلوس تجربه نمایید.

دستیابی اهداف

با اسپرلوس به همه اهداف خود دست خواهید یافت.

مدیریت زمان

هر آنچه شما می خواهید در کوتاهترین زمان به وقوع می پیوندد.

دکتر میثم مداح – مهندس عمران – مدیر عامل هلدینگ اسپرلوس

ما در هلدینگ اسپرلوس ، متخصصان با تجربه و حرفه ای را گرد هم جمع کرده ایم تا خدماتی در شان ملت بزرگ ایران ارائه نماییم.

تعهد ، تخصص و مدیریت زمان از اهم دستور کار شرکت های زیر مجموعه می باشد و با پایش دقیق سعی داریم هر روز بهتر از دیروز خدمت رسان مردم شریف ایران زمین باشیم.

شرکت ساختمانی اسپرلوس

طراحی ، نظارت و اجرای صفر تا صد ، از جواز تا کلید ، شامل تمامی مراحل اداری ، مراحل اجرایی و خرید مصالح مورد نیاز پروژه ساختمانی می باشد. این شرکت در حال حاضر مشغول ساخت پروژه های ساختمانی خود ، مدیریت پیمان پروژه های مشتریان عزیز و مشارکت در ساخت مالکین محترم  می باشد.

شرکت تعاونی مسکن اسپرلوس

سرمایه گذاری در خرید زمین ، ساخت و ساز پروژه های ساختمانی شرکت ساختمانی اسپرلوس و یا پیش خرید جزئی بصورت متری از آپارتمان های در حال ساخت و یا بطور کلی از یک تا چند آپارتمان را می توانید در شرکت تعاونی مسکن اسپرلوس با یک قرارداد دقیق و شفاف و اخذ ضمانتنامه های معتبر تجربه نمایید.

دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس

خرید ، فروش و رهن ، اجاره املاک مسکونی ، اداری و تجاری را با مشاوران کارآزموده ، با تجربه و خبره اسپرلوس تجربه نمایید. خرید و فروش زمین و کلنگی ، مشارکت در ساخت و کارشناسی رایگان املاک و مستغلات خود را با دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس در سطح استان تهران تجربه نمایید.

دپارتمان حقوقی اسپرلوس

دعاوی حقوقی ، ثبتی ، ملکی ، خانواده ، طلاق ، کیفری ، تجاری ، ایرانیان مقیم خارج از کشور ، کارگر و کارفرما ، ارث و انحصار وراثت ، چک و اسناد مالی ، جرائم پزشکی و دیه و انواع قراردادهای تخصصی ، ثبت شرکت و مشاوره حقوقی را با دپارتمان حقوقی اسپرلوس تجربه نمایید و طعم شیرین عدالت را بچشید.

پل ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید.ما را دنبال کنید و از آخرین اخبار و دست آوردهای ما در هر زمینه ای که مایل هستید آگاهی داشته باشید. شما می توانید در شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید. سوالات و نظرات خود را مطرح نمایید و پاسخ های کارشناسان ما را دریافت نمایید. در ضمن می توانید از فرصت های شغلی جدید در هلدینگ اسپرلوس با خبر شوید.

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

تلفن

رضایت مشتریان ما اعتبار ماست

تنها وظیفه ما جلب رضایت شماست. ما تلاش می کنیم تا رضایت شما را جلب نماییم و این دغدغه تمامی پرسنل خدوم هلدینگ اسپرلوس می باشد.

فهرست