1. خانه
 2. دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس
 3. استخدام مشاور املاک

استخدام مشاور املاک

استخدام-مشاور-املاک

دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس ، اولین و بزرگترین دپارتمان املاک ،در مرکز شهر تهران در راستای توسعه فعالیت های خود و بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود ، اقدام به استخدام مشاور املاک مبتدی و حرفه ای نموده است. علاقه مندان به فعالیت در املاک می توانند با تماس با شماره تلفن های 66910518-021 و 1023640-0912 تماس حاصل حاصل نمایند.

شرایط استخدام املاک اسپرلوس

 1. استخدام مشاور املاک حرفه ای یا مبتدی
 2. خانم یا آقا از سن 18 الی 55 سال
 3. فن بیان خوب
 4. روابط عمومی بالا
 5. آراسته و منظم
 6. جویای یادگیری
 7. عاشق حرفه املاک
 8. ساعت کاری 8 الی 14 و 14 الی 20
 9. مدارک مورد نیاز جهت استخدام کارت ملی یا شناسنامه
 10. رعایت آیین نامه داخلی دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس
استخدام-مشاور-املاک-اسپرلوس
استخدام-مشاور-املاک-اسپرلوس

مزایای استخدام مشاور املاک اسپرلوس

 1. محیط شیک ، آرام ، دوستانه و بدون حاشیه
 2. 50% کمیسیون بدون کسر کسورات با پرداخت آنی
 3. اتاق قرارداد بی بازگشت و VIP
 4. اولین دپارتمان املاک دارای وکیل پایه یک دادگستری در منطقه
 5. مدیریت متبحر و با سابقه در حوزه املاک و ساخت و ساز
 6. اولین و بزرگترین دپارتمان املاک مرکز شهر تهران در بهترین لوکیشن
 7. آگهی و نردبان نامحدود رایگان
 8. پنل فایل یابی سیستمی رایگان و دارای برترین فایلینگ منطقه
 9. آموزش حرفه ای رایگان ویژه مبتدیان
 10. آموزش ارتقا سطح مشاوران حرفه ای
 11. روند رو به رشد جهت ارتقا شغلی از مشاور مبتدی به مشاور حرفه ای و سپس سرپرست رنج ، مدیر قراردادها ، مدیر معاملات و مدیر شعبه
 12. پاداش سه ماهه بر اساس تحقق کمیسیون ، شامل سکه تمام ، گوشی آیفون ، موتور سیکلت و …
 13. سفرهای تشویقی داخلی و خارجی
 14. همکاری با مشاوران حرفه ای و با تجربه
 15. کسب درآمد تضمیمی ” حداقل “ ماهانه بیش از 20 میلیون تومان و سالانه بیش از 250 میلیون تومان
استخدام-مشاور-املاک-در-مرکز-شهر-تهران
استخدام-مشاور-املاک-در-مرکز-شهر-تهران

چرا باید استخدام املاک اسپرلوس شویم ؟

علت اول :

دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس توسط یک هیئت مدیره قدرتمند اداره می شود. افرادی همچون دکتر میثم مداح مدیریت دپارتمان املاک ، دکتری مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک ، دارای پروانه مجری ساختمان از وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی استان تهران و سازنده بنام در مرکز شهر تهران می باشد. دکتر مسعود مداح ، دکترای حقوق و وکیل پایه یک دادگستری مدیر حقوقی و دکتر مصطفی مرادی که مدیریت دیجیتال مارکت دپارتمان را عهده دار می باشد.

علت دوم :

طبق آمار بانک مرکزی در آبان ماه 1402 متوسط قیمت مناطق 10 و 11 تهران کمتر از قیمت متوسط شهر تهران یعنی متری 75 میلیون تومان می باشد که 55% از فروش شهر تهران را به خود اختصاص داده است. همچنین واحد های کوچکتر از 80 متر سهمی معادل 56% از فروش شهر تهران را به خود اختصاص داده است. در ضمن بیش از 75% فروش شهر تهران با قیمت هر متر مربع کمتر از متری 100 میلیون تومان بوده است و قیمت هر واحد مسکونی برای 70% فروش شهر تهران زیر قیمت 8 میلیارد تومان بوده است که املاک مرکز شهر تهران تمام این ویژگی ها را دارد.

علت سوم :

بند 2 تقریبا در تمامی سنوات به همین شکل بوده است. با بررسی اطلاعات مربوط به سال 1400 ، 1401 و 1402 به این نتیجه رسیده ایم ، که این اعداد تقریبا بدین صورت در طی سالها تغییری نکرده و می تواند برای یک مشاور املاک ، مرکز شهر تهران بهترین گزینه برای کسب درآمد باشد. هر چند گاهی شاید به اشتباه بگویند منطقه 5 تهران بالاترین میزان فروش را داشته باشد، که این موضوع با توجه به وسعت منطقه اگر مد نظر قرار گیرد ، قطعا مرکز شهر تهران (منطقه 10 و 11) در صدر فروش قرار خواهد گرفت.

علت چهارم :

استخدام مشاور املاک در دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس ، مزایایی همچون پنجاه درصد کمیسیون بدون کسر کسورات با پرداخت آنی،اتاق قرارداد بی بازگشت ، اولین دپارتمان املاک دارای وکیل پایه یک دادگستری در منطقه ، مدیریت متبحر و با سابقه در حوزه املاک و ساخت و ساز، اولین و بزرگترین دپارتمان املاک مرکز شهر تهران در بهترین لوکیشن، ( کیف پول ) آگهی و نردبان نامحدود رایگان ، پنل فایل یابی سیستمی رایگان و دارای برترین فایلینگ منطقه ، آموزش حرفه ای رایگان ویژه مبتدیان ، آموزش ارتقا سطح مشاوران حرفه ای ، روند رو به رشد جهت ارتقا شغلی از مشاور مبتدی به مشاور حرفه ای و سپس سرپرست رنج ، مدیر قراردادها ، مدیر معاملات و مدیر شعبه ، پاداش سه ماهه بر اساس تحقق کمیسیون ، شامل سکه تمام ، گوشی آیفون ، موتور سیکلت و سفرهای تشویقی داخلی و خارجی ، همکاری با مشاوران حرفه ای و با تجربه و کسب درآمد تضمیمی ” حداقل “ ماهانه بیش از 20 میلیون تومان و سالانه بیش از 250 میلیون تومان را برای مشاوران املاک در بر خواهد داشت.

استخدام-مشاور-املاک-در-دپارتمان-املاک-اسپرلوس
استخدام-مشاور-املاک-در-دپارتمان-املاک-اسپرلوس

فرآیند استخدام مشاور املاک در دپارتمان املاک اسپرلوس

در دنیای املاک، بازار خرید و فروش خانه ها، زمین ها و ملک های تجاری و اداری به صورت تخصصی می باشد. برای اینکه فرآیند خرید و فروش املاک به درستی انجام شود، به مشاور املاک حرفه ای نیاز داریم. مشاوران املاک با داشتن تخصص و تجربه لازم، به مردم کمک می کنند تا در فرآیند خرید و فروش ملک خود موفق شوند.
در اینجا، ما به بررسی استخدام مشاور املاک در دپارتمان املاک اسپرلوس می پردازیم. ما زمانی که به دنبال استخدام یک مشاور املاک در دپارتمان خود هستیم، به این نکات توجه می کنیم :

تخصص و تجربه

تخصص و تجربه یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور املاک با تجربه و تخصص در زمینه خرید و فروش ملک، اجاره و مدیریت ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید بازار ملک در منطقه خود را به خوبی بشناسد و اطلاعاتی در مورد قیمت های بازار و مشخصات ملک های موجود داشته باشد.

شخصیت

شخصیت مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با شخصیت قوی، صبور و دقیق باشید. همچنین، مشاور شما باید دارای مهارت های ارتباطی بالا و توانایی روابط عمومی خوب با مشتریان و همکاران باشد.

آموزش و گواهینامه

آموزش و گواهینامه یک مشاور املاک نشان دهنده تخصص و تجربه اوست. باید به دنبال یک مشاور با گواهینامه از مراکز آموزشی معتبر باشید. همچنین، مشاور شما باید با قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش ملک آشنا باشد. ما در دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس با برگزاری کلاس های آموزشی نیز سعی می کنیم ، سطح مشاوران مبتدی را ارتقا دهیم.

ابزارهای فناوری

مشاوران املاک باید با ابزارهای فناوری آشنا باشند. باید به دنبال یک مشاور با تجربه در استفاده از ابزارهای فناوری مانند سایت های خرید و فروش ملک، نرم افزارهای مدیریت ملک و سیستم های پیامکی باشید.

شبکه روابط

شبکه روابط یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با شبکه روابط وسیع در صنعت املاک باشید. همچنین، مشاور شما باید با دارندگان ملک، مشتریان و همکاران خود در صنعت املاک روابط خوبی داشته باشد.

قابلیت های تحلیلی

قابلیت های تحلیلی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی تحلیل بازار و قیمت های ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به تحلیل داده های بازار و پیش بینی تغییرات بازار باشد.

قابلیت های سازماندهی

قابلیت های سازماندهی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی سازماندهی فرآیند خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به مدیریت پروژه های بزرگ و کوچک و تعامل با همکاران خود باشد.

قابلیت های تبلیغاتی

قابلیت های تبلیغاتی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی تبلیغات درست و موثر باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به طراحی و اجرای برنامه های تبلیغاتی موثر باشد.

قابلیت های مذاکره

قابلیت های مذاکره یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی مذاکره با مشتریان و دارندگان ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به مذاکره قیمت و شرایط با دیگران باشد.

قابلیت های خلاقیت

قابلیت های خلاقیت یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی ارائه راه حل های خلاقانه و نوآورانه در فرآیند خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به پیدا کردن راه حل های مناسب برای مشتریان خود باشد.
در نهایت، استخدام یک مشاور املاک در دپارتمان املاک شما، به شما کمک می کند تا فرآیند خرید و فروش ملک خود را به درستی انجام دهید. با توجه به نکات فوق، می توانید به دنبال یک مشاور املاک حرفه ای بگردید و خدمات با کیفیتی را دریافت کنید.

قابلیت های مدیریت زمان
قابلیت های مدیریت زمان یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی مدیریت زمان خود و دیگران باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به تعیین اولویت های خود و اجرای فعالیت های مختلف در زمان مناسب باشد.
قابلیت های حل مشکل
قابلیت های حل مشکل یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی حل مشکلات در فرآیند خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به پیدا کردن راه حل های مناسب برای مشتریان خود باشد.
قابلیت های همکاری
قابلیت های همکاری یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی همکاری با همکاران خود و دیگران باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به تعامل با مشتریان و دارندگان ملک باشد و روابط خوبی با آنها برقرار کند.
قابلیت های تعاملی
قابلیت های تعاملی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی تعامل با مشتریان و دارندگان ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به شنیدن نیازهای مشتریان خود و پاسخگویی به آنها باشد.
قابلیت های فروش
قابلیت های فروش یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به ارائه پیشنهادات مناسب برای فروش ملک باشد.
قابلیت های ارزیابی
قابلیت های ارزیابی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی ارزیابی ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به تعیین ارزش ملک با توجه به شرایط بازار باشد.
قابلیت های مالی
قابلیت های مالی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی مدیریت مالی در فرآیند خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به پیشنهاد راه حل های مالی مناسب برای مشتریان خود باشد.
قابلیت های قرارداد
قابلیت های قرارداد یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی تهیه و اجرای قراردادهای خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید با قوانین و مقررات مربوط به قراردادهای ملک آشنا باشد.
قابلیت های انعطاف پذیری
قابلیت های انعطاف پذیری یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی تعامل با مشتریان خود و ارائه راه حل های مناسب برای آنها باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به تعامل با شرایط مختلف بازار و نیازهای مشتریان خود باشد.
قابلیت های پشتیبانی
قابلیت های پشتیبانی یک مشاور املاک بسیار مهم است. باید به دنبال یک مشاور با توانایی پشتیبانی از مشتریان خود در طول فرآیند خرید و فروش ملک باشید. همچنین، مشاور شما باید قادر به پاسخگویی به سوالات و نیازهای مشتریان خود باشد.
در کل، استخدام یک مشاور املاک در دپارتمان املاک شما، به شما کمک می کند تا فرآیند خرید و فروش ملک خود را به درستی انجام دهید. با توجه به نکات فوق، می توانید به دنبال یک مشاور املاک حرفه ای بگردید و خدمات با کیفیتی را دریافت کنید.

حداقل ماهیانه بیست میلیون تومان درآمد داشته باشید

با استخدام در دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس ، اولین و بزرگترین دپارتمان املاک مرکز شهر تهران ، شما می توانید حداقل ماهیانه بیست میلیون تومان درآمد داشته باشید. مشاوران نمونه ما ماهیانه بیش از 100 میلیون تومان درآمد دارند و شما می توانید با استفاده از آموزش های رایگان دپارتمان املاک اسپرلوس به جمع مشاوران نمونه ما بپیوندید و درآمد ماهیانه بیش از 100 میلیون تومان را تجربه کنید.

با مشاوران مبتدی استخدام شده در دپارتمان املاک اسپرلوس آشنا شوید

با برخی از مشاوران مبتدی ما که با آموزش های ما به درآمد خوبی دست یافته اند ،آشنا شوید. شما با مشاهده ویدئو های زیر می توانید با آنها و میزان درآمدشان آشنا شوید. این ویدئو ها بدون هماهنگی قبلی و در لحظه مورخ 1403/02/26 ضبط شده است. ما مدعی هستیم همیشه صداقت گفتارمان را تضمین می کنیم. این اعداد درآمدی فقط برای یکم تا بیست و ششم اردیبهشت ماه 1403 می باشد. این را باید در نظر بگیرید که درآمد مشاوران املاک بصورت میانگین سالانه در نظر گرفته می شود و در اردیبهشت ماه با ضعیف ترین بازار مسکن روبرو بوده ایم و کارشناسان اتحادیه املاک اذعان نمودند ، 75% معاملات کاهش یافته است.

همین حالا فرم استخدام مشاور املاک را پر نمایید

با کلیک بر روی دکمه زیر این نوشته ، می توانید فرم استخدام مشاور املاک در دپارتمان مشاوران املاک اسپرلوس را تکمیل نمایید. همین حالا برای تغییر در میزان درآمد خود اقدام نمایید. اگر از مشکلات مالی رنج میبرید، این پیشنهاد ما را جدی بگیرید. شما با دریافت آموزش رایگان از ما و فعالیت در اولین و بزرگترین دپارتمان مشاوران املاک در مرکز شهر تهران می توانید مسیر کاری خود را تغییر دهید.

,
نوشته قبلی
بهترین روش برای سرمایه گذاری و یا خانه دار شدن شما
نوشته بعدی
خواص منحصر به فرد گرانول پلی اتیلن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست